17 listopada 2013

Blog Forum Gdańsk 2013

Blog Forum Gdańsk 2013 właśnie dobiegł końca. Chociaż nie mam żadnego zdjęcia, które mogłabym tu wkleić, jest coś, o czym warto chociaż krotko napisać.


Niestety nie było mnie na miejscu i prawdopodobnie ominęła mnie najciekawsza część wydarzenia, czyli impreza integracyjna. ;) Ale jeśli chodzi o wystąpienia, przez dwa dni wytrwale oglądałam transmisję on line. 

Dlaczego w ogóle o tym piszę? Podczas tych dwóch dni w Gdańsku poruszono tematy, o których sama myślę już od jakiegoś czasu. Dużo było o niezwykle ważnych dla mnie kwestiach odpowiedzialności, wpływu i działań społecznych - myślę, że sprawą ogromnej wagi jest to, by każda osoba podejmująca jakieś działania w blogosferze się do nich jakoś ustosunkowała, była ich świadoma. W wystąpieniach przewinęło się też sporo ciekawych słów o pasji i motywacjach. Szczególnie trafiły do mnie trzy wystąpienia:

 • Agnieszka Kaluga z wystąpieniem o skutkach ubocznych życia, śmierci i blogowania
 • Radosław Kotarski (który swoją drogą jest świetnym mówcą!) z "Ewolucją przed kamerą"
 • Katarzyna Szpor z Natemat.pl o profesjonalnych kontaktach z biznesem

Szczerze mówiąc, duża część wystąpień dała mi niezłego kopa do działania. Jeszcze do wczoraj byłam przekonana, że blogosfera jest tak zróżnicowana, że nie da się znaleźć dla wszystkich blogerów wspólnego mianownika. A jednak prelegenci go znaleźli! Chyba pierwszy raz odkąd piszę tutaj, poczułam się częścią jakiejś większej całości, jaką jest blogosfera.

Kto nie miał okazji posłuchać, nic straconego. Na kanale na Youtube Blog Forum Gdańsk znajdziecie wszystkie wystąpienia. Naprawdę warto się z nimi zapoznać.

4 komentarze :

 1. Siema ;-) Teraz siedzę i oglądam i się oderwać nie mogę, dzieki ;-) za link

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, jakiś czas temu powstał projekt Wschodzące Gwiazdy, który głównie ma na celu stworzenie "bazy" blogów, poprzez udzielanie nam wywiadu prezentując siebie i swojego bloga.
  Jeśli jesteś zainteresowana to serdecznie zapraszam :)

  wschodzace.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Cię do Libster Blog Award :) Zapraszam tutaj po więcej szczegółów.

  OdpowiedzUsuń