Jak poruszać się po blogu?

Wszechogarniam - jak poruszać się po blogu

Wszechogarniam to blog o tym, co mnie inspiruje, zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym znaczeniu tego słowa.

Każdego dnia staję przed wyzwaniem sprawnego godzenia ze sobą różnych, ważnych dla mnie aktywności, dlatego Wszechogarniam jest także zapisem poszukiwań równowagi i jakości na co dzień. Nie zawsze jest to łatwe, bo konsekwentnie stawiam na interdyscyplinarność. 

Inspiruję się wiedzą z marketingu, psychologii, zarządzania czy nawet neurobiologii. Chociaż może brzmieć to poważnie, staram się, by teksty czytało się lekko. Nie unikam też osobistych obserwacji i autoironii.

Jeżeli należysz do osób aktywnych, a poświęcanie czasu swojej pasji jest dla Ciebie istotne - tak samo jak utrzymywanie dobrych relacji z ważnymi dla Ciebie ludźmi - czuj się tu jak u siebie!


Kategorie:


Są tu po to, by łatwiej było korzystać z treści, które tu publikuję. Aktualnie opracowuję zupełnie nowe kategorie, które jednocześnie jasno określą poruszane tu obszary tematyczne.

Musisz wiedzieć, że:


1. Piszę tu o swoich doświadczeniach i prezentuję własne zdanie na różne tematy. Nie musisz się z nim zgadzać. To, co działa u mnie, niekoniecznie musi działać w Twoim przypadku. Jeśli chcesz, inspiruj się tym, co piszę, ale nie zapominaj o poszukiwaniu własnych rozwiązań. Możesz się też nimi ze mną podzielić!

2. Treści przedstawione na blogu opierają się na moich prywatnych opiniach. Nie reprezentuję tu żadnej organizacji.

3. Nikogo celowo w tym miejscu nie obrażam i nie pozwalam na to innym. Obraźliwe komentarze usuwam. Jeśli coś Cię wkurza, pamiętaj, że nie musisz czytać moich tekstów.

4. Z przyjemnością poznam Twoje zdanie na poruszane przeze mnie tematy.

5. Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi tekstami, polecam Ci polubić fanpage.